poniedziałek, 3 marca 2014

Dekoracyjne podusie

Ponieważ przeprosiłam się ostatnio z moją maszyną do szycia, a do tego jestem na etapie zakupu bardzo fajnych kanap ( muszę je tylko jakoś przywieźć do domku) Postanowiłam zrobić coś, co upiększy te kanapy od razu jak tylko wstawię je do salonu :)  
I tak właśnie powstały te podusie. Jaśki kupiłam w bardzo znanym markecie z meblami i dodatkami (za 9 zł każdy :D) natomiast materiał na poszewki kupiłam w hurtowni tkanin niedaleko Żywca, był to ostatni kawałek tego materiału i idealnie starczyło mi na 4 jaśki :D 
A taki oto efekt mojej prawie godzinnej pracy ;) Zostało mi tylko zrobić dziurki i wszyć guziczki i podusie będą już w sam raz :D  :)
  

3 komentarze:

  1. Śliczne poduszki, ale fakt, że zrobienie ich zajęło Ci prawie godzinę wzbudza we mnie jęk, bo gdybym takie robiła na drutach to zajęłoby mi to dużo więcej czasu...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo dziękuję :) Wiesz myślę że godzina to i tak długo... Normalnie powinno mi to zająć 40 min max, ale trochę nie mogłam dogadać się z tym materiałem przy wykrawaniu, bo chciałam jak najwięcej sobie zostawić :)

      Usuń